Definicje

Administrator – operator KLW Performance sp. z o.o., strony internetowej, dostępnej pod adresem www.wartosciowe.pl

Treść – teksty, zdjęcia, grafiki przekazywane do Serwisu

Serwis – strony internetowe dostępna pod adresem www.wartosciowe.pl

Użytkownik – osoba fizyczna która ukończyła 14 lat

Własność Intelektualna

Prawa autorskie do treści strony internetowej, grafiki i kodów należą do administratora strony wartosciowe.pl lub zostały uzyskane na podstawie licencji, w związku z powyższym jest zabronione rozpowszechnianie, powielanie, dystrybucja, komunikaty publiczne, przekształcenia lub wszelkie inne działania, które można wykonać, wykorzystując treści zamieszczonych na stronie internetowej, poza pisemną zgodą administratora strony wartosciowe.pl.

Administracja serwisu wartosciowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na portalu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między użytkownikami wartosciowe.pl a podmiotami partnerskimi, które są opisywane w serwisie. Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za poprawność działania linków partnerskich.

Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam w tym w szczególności bannerów, linków reklamowych i elementów interaktywnych.

Administracja serwisu wartosciowe.pl stara się korzystać z najlepszych praktyk i traktować wszystkich Użytkowników w sposób uczciwy i otwarty. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron portalu. Żadne pliki cookie wykorzystywane w naszych witrynach internetowych nie gromadzą informacji umożliwiających ustalenie tożsamości użytkownika.

Użytkownik nieodpłatnie udziela administratorowi serwisu wartosciowe.pl, bezterminowej licencji do wykorzystania zamieszczonych przez siebie Treści na wszelkich polach eksploatacji oraz do dokonywanie modyfikacji, opracowań i tłumaczeń Treści oraz dowolne rozporządzanie zmodyfikowaną wersją przez administratora na wszelkich polach eksploatacji. Licencja ma charakter niewyłączny.

Zwolnienie z odpowiedzialności

KLW Performance sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone wskutek korzystania ze strony internetowej będącej własnością podmiotu ani za żadne czyny dokonane na bazie informacji dostarczanych przez niniejszą.

Strona internetowa jest skierowana do użytkowników powyżej czternastego (14) roku życia, dlatego też podmiot KLW Performance sp. z o.o. jest zwolniony z odpowiedzialności za nieautoryzowany dostęp i korzystanie ze strony internetowej.

Właściciel strony wartosciowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za:

– wszelkie treści udostępniane przez użytkownika w serwisie wartosciowe.pl. Odpowiedzialność tę ponosi Użytkownik.

– awarie infrastruktury telekomunikacyjnej, której świadczenia i usługi niezbędne są do korzystania z serwisu wartosciowe.pl

– błędy w skrypcie serwisu, błędy w bazie danych aczkolwiek po ich zgłoszeniu usługodawca zobowiązuje się do dokonania wszelkich starań aby błędy naprawić/usunąć.

 

Korzystanie z serwisu wartosciowe.pl jest równoznaczne z akceptacją zasad i warunków użytkowania z dnia 01/07/2022.