5 sygnałów świadczących o tym, że to ten jedyny

Zaufaj kobiecej intuicji, która mówi Ci, że to właśnie on.
Zaufaj kobiecej intuicji, która mówi Ci, że to właśnie on. / Canva

Relacje na każdym etapie są inne. Kiedy mija już czas motyli w brzuchu i idealizowania partnera, przechodzimy z miłości romantycznej, do prawdziwej. Wówczas możemy zauważyć trzeźwo, w jaki sposób nasz partner nas traktuje i co tak naprawdę my do niego czujemy. Każdy ma wady, ale dobry związek polega na akceptacji siebie nawzajem. Na dawaniu i braniu jednocześnie. Na wspieraniu się, kiedy jedna ze stron traci siłę, albo wiarę w lepsze jutro. Wówczas należy być skałą dla Was obojga.

Spójrz z dystansem na Waszą relację. Jeśli zauważasz te 5 sygnałów, to możesz spokojnie powiedzieć, że trafiłaś na tego jedynego.

Jego miłość nie jest tabu

Pierwsza i najważniejsza kwestia. Twój mężczyzna otwarcie mówi Ci, że Cię kocha. Nie wstydzi się okazywania uczuć przy swoich znajomych czy też rodzinie. Jesteś dla niego wszystkim. Dba o Twoje dobro, wygodę i komfort. Troszczy się i pokazuje Ci miłość, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Jest dla Ciebie opoką. Wiesz, ze zawsze możesz na niego liczyć.

Mówicie sobie wszystko

Dobry związek to taki, który nie ma przed sobą tajemni. Mówicie sobie o wszystkim i żadne z Was nie ma z tym problemu. Zawsze, kiedy potrzebujecie, przychodzicie do siebie po wsparcie i pomoc. Jesteście dla siebie doradcami, przyjaciółmi i partnerami. Rozmawiacie i nigdy nie zamiatacie problemów pod dywan. Zdajecie sobie sprawę z mocy zdrowej komunikacji i uskuteczniacie ją w Waszym domu.

Intuicja robi swoje

O kobiecej intuicji krążą legendy. Jeśli czujesz podświadomie, że ona się właśnie odzywa i mówi Ci, że to ten jedyny, zaufaj jej. To coś więcej niż samo przeczucie. To siła, którą trudno opisać, a jeśli czujesz to i jesteś pewna, oddaj się temu. Bądź szczęśliwa, skoro to właśnie ten mężczyzna daje Ci szczęście. I dobrze! Tak właśnie było Wam pisane.

Czujesz się przy nim piękna

Bez względu na to, czy masz 3 kilogramy za dużo, czy może za mało, przy nim zawsze czujesz się piękna. Prawi Ci komplementy, patrzy na Ciebie z pożądaniem. Zawsze docenia Twój wygląd, nową kieckę czy makijaż. Potrafi sprawić, że się rumienisz. Przy nim zapominasz o odchudzaniu. Żyjesz pełnią życia i akceptujesz siebie, swoje ciało, kompleksy, zalety i wady. Jesteś tu i teraz – taka, jaką on Cię pokochał i zaakceptował. I to jest w Waszej relacji najpiękniejsze.

Daje Ci poczucie bezpieczeństwa

Jeśli ktoś pyta Cię o bezpieczeństwo, Twój mężczyzna jest jego definicją. Pozwala Ci czuć się absolutnie spokojnie. O nic nie musisz się martwić. Jest Twoją opoką, siłą – kiedy czasem Ci jej brakuje. Możesz na nim polegać, a on wspiera Cię w każdym momencie Twojego życia. Motywuje, pociesza i świętuje z Tobą Twoje sukcesy. To związek, jaki powinien mieć każdy!