Na te rzeczy mężczyźni zwracają uwagę na początku relacji

Niektóre z nich są bardzo oczywiste, inne niekoniecznie.
Niektóre z nich są bardzo oczywiste, inne niekoniecznie. / Canva

Umówmy się, zanim mężczyzna zainteresuje się wnętrzem kobiety, zdecydowanie patrzy najpierw na wygląd. Kilka elementów może sprawić, że zakocha się on w Tobie bez reszty. Warto więc nieco wyróżnić się wśród tłumu i podkreślić swoje atuty, które wpłyną pozytywnie na jego ocenę względem Was. O czym dokładnie mowa?

Wyróżniający się styl

Dobrze ubrana kobieta to prawdziwy wabik na mężczyzn. Chociaż nie zawsze znają się oni na modzie, potrafią docenić ciekawą stylizację i odpowiednio dobrane elementy stroju. Każdy mężczyzna dostrzeże kobiecą sukienkę podkreślającą długie nogi oraz kształty, czy wysokie szpilki. Nie trzeba wiele, aby zadziałać na męską wyobraźnię.

Gesty i mowa ciała

Mężczyźni patrzą na sposób w jaki kobieta się porusza, siada, gestykuluje. Jeśli się nie garbi, wydaje się być pewna siebie, zachęcająca do rozmowy. Wszystkie sygnały, które dają jej ciało są przez mężczyznę obserwowane i odbierane w różny sposób. Tylko ona będzie wiedziała, jak dać mu znać, że jest nim zainteresowana.

Damska torebka

Mężczyźni twierdzą, że to studnia bez dna. Kobiety nawet z najmniejszej torebeczki potrafią wyjąć wszystko to, czego potrzebują. Kiedy więc pozwalają poznać zawartość swoich torebek, mężczyźni w mgnieniu oka mogą dowiedzieć nieco więcej o ich właścicielkach. To z kolei pozwala im zdecydować, czy jest to kobieta, z którą chcą spotykać się dłużej.

Włosy

Nie ma mężczyzny, który nie zwracałby uwagi na kobiece włosy. Długi, zadbane, wypielęgnowane, proste, falowane lub kręcone. Wszystko ma znaczenie, ale przede wszystkim to, że są zdrowe i umyte. Większość mężczyzn deklaruje również, że preferuje Panie w rozpuszczonych włosach, co dodaje im uroku.

Kobiece usta

Czy zauważyłyście, że podczas pierwszych spotkań mężczyźni w trakcie rozmowy z kobietą najczęściej patrzą na… usta? Ma znaczenie nie tylko ich wielkość, ale przede wszystkim uśmiech! Faceci zniechęcają się, jeśli kobieta jest poważna, sztywna, zarozumiała. Uwielbiają za to szczere, serdeczne uśmiechy. Wówczas kobieta wydaje im się spontaniczna, radosna i pełna niespodzianek. W takie relacje faceci zawsze chcą wejść! Poza tym uśmiech zachęca do rozmowy. Sprawia, że mężczyzna czuje się pewniej, ma świadomość, że kobieta go nie wyśmieje. Uśmiech pozwala zrobić kolejny krok i zdobyć jej serce. Tak było, jest i będzie.